ART / Lithographs / Litograph in colors 11391067
nr 1139 1067
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), HC-upplaga, sheet: 31x45, saknar glas, vikskada.
LITOGRAPH IN COLORS, Yrjö Edelmann (1941-2016), HC-upplaga, bladets mått: 31x45
Condition: saknar glas, vikskada
1500
SEK 1000
Monday October 23 2017
at 18:23:40
3/10 09:56:13
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann